SimpleBlog (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: User login
sr: Пријављивање корисника
