SimpleBlog (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Image
sv: Bild

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk
