SimpleBlog (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Image
ta: படம்

en: Help
ta: உதவி

en: User login
ta: பயனர் புதுபதிகை

en: Add new comment
ta: புதிய கருத்தை சேர்

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
