SimpleBlog (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Image
ug: سۈرەت

en: User login
ug: كىرىش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا
