SimpleBlog (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Image
vi: Ảnh

en: Help
vi: Trợ giúp

en: User login
vi: Đăng nhập

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Highlighted
vi: Nổi bật
