SimpleBlog (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
