SimpleBlog (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
