SimpleBlog (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
