SimpleBlog (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Highlighted
nn: Utheva
