SimpleBlog (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: User login
ps: غړي کارن نوم
