SimpleBlog (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Image
ru: Изображение

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Banner
ru: Баннер

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Main Navigation
ru: Основная навигация

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second Sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: First Bottom
ru: Первый снизу

en: Second Bottom
ru: Второй снизу

en: Third Bottom
ru: Третий снизу

en: Fourth Bottom
ru: Четвертый снизу
