SimpleLogin (7.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Color
bo: ཁ་དོག
