SimpleLogin (7.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
da: Glemt password?

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Click here
da: Klik her

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Color
da: Farve

en: Sign up
da: Tilmeld
