SimpleLogin (7.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Login
el: Είσοδος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Color
el: Χρώμα
