SimpleLogin (7.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Configuration
gl: Configuración

en: Color
gl: Cor

en: Sign up
gl: Inscribirse
