SimpleLogin (7.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
is: Ertu búin(n) að gleyma lykilorðinu?

en: Login
is: Innskráning

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Color
is: Litur
