SimpleLogin (7.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Forgot password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Login
nl: Inloggen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Click here
nl: Klik hier

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Color
nl: Kleur

en: Sign up
nl: Inschrijven

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid
