SimpleLogin (7.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Forgot password?
pt: Esqueceu-se da senha?

en: Login
pt: Entrar

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Background Image
pt: Imagem de fundo

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: Click here
pt: Clique aqui

en: Configuration
pt: Configuração

en: Color
pt: Cor

en: Sign up
pt: Inscrever

en: Opacity
pt: Opacidade
