SimpleLogin (7.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Forgot password?
ru: Забыли пароль?

en: Login
ru: Логин

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Color
ru: Цвет

en: Sign up
ru: Подписка

en: Opacity
ru: Прозрачность
