SimpleLogin (7.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Color
th: สี
