SimpleLogin (7.1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Configuration
be: Налады

en: Background color
be: Колер фона

en: Color
be: Колер
