SimpleLogin (7.1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Color
bg: Цвят
