SimpleLogin (7.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Login
ca: Entrada

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Configuration
ca: Configuració

en: Background color
ca: Color de fons
