SimpleLogin (7.1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Color
cs: Barvy

en: Opacity
cs: Neprůhlednost
