SimpleLogin (7.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia
