SimpleLogin (7.1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Color
fi: Väri

en: Sign up
fi: Rekisteröidy

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys
