SimpleLogin (7.1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Forgot password?
fr: Mot de passe oublié ?

en: Login
fr: Identifiant

en: Settings
fr: Paramètres

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Color
fr: Couleur

en: Sign up
fr: S'inscrire

en: Opacity
fr: Opacité

en: Background image
fr: Image d'arrière-plan
