SimpleLogin (7.1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
id: Lupa Password

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Color
id: Warna

en: Sign up
id: Daftar

en: Background image
id: Gambar latar
