SimpleLogin (7.1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Forgot password?
it: Password dimenticata?

en: Login
it: Accedi

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Click here
it: Clicca qui

en: Configuration
it: Configurazione

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Color
it: Colore

en: Sign up
it: Iscriviti

en: Opacity
it: Opacità
