SimpleLogin (7.1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Color
mn: Өнгө
