SimpleLogin (7.1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
mr: संकेतअक्षर विसरले ?

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Color
mr: रंग
