SimpleLogin (7.1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan
