SimpleLogin (7.1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Configuration
pt: Configuração

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Color
pt: Cor
