SimpleLogin (7.1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
ro: Ai uitat parola?

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Configuration
ro: Configurație

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Color
ro: Culoare
