SimpleLogin (7.1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Color
sk: Farba
