SimpleLogin (7.1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Forgot password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Login
sv: Logga in

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Click here
sv: Klicka här

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Color
sv: Färg

en: Sign up
sv: Anmäl

en: Opacity
sv: Opacitet
