SimpleLogin (7.1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: Login
ug: كىرىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Color
ug: رەڭ
