SimpleLogin (7.1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

en: Login
uk: Вхід

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Background color
uk: Колір тла

en: Color
uk: Колір

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Background opacity
uk: Прозорість тла
