SimpleLogin (7.1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Forgot password?
vi: Quên mật khẩu?

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Background color
vi: Màu nền

en: Color
vi: Màu sắc

en: Sign up
vi: Đăng kí

en: Background image
vi: Ảnh nền
