SimpleLogin (7.1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng
