SimpleLogin (7.1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Login
et: Sisselogimine

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Configuration
et: Seadistus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Color
et: Värv
