SimpleLogin (7.1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Background color
jv: Warna Background

en: Color
jv: Kelir
