SimpleLogin (7.1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Sign up
lv: Pieteikties
