SimpleLogin (7.1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: Login
sl: Prijava

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Color
sl: Barva
