SimpleLogin (7.1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Color
cy: Lliw
