SimpleLogin (7.1.2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Forgot password?
de: Passwort vergessen?

en: Login
de: Anmelden

en: Image
de: Bild

en: Settings
de: Einstellungen

en: Background Image
de: Hintergrundbild

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Click here
de: Hier klicken

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Color
de: Farbe

en: Sign up
de: Registrieren

en: Opacity
de: Deckkraft

en: Background image
de: Hintergrundbild
