SimpleLogin (7.1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Forgot password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Login
fa: ورود

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Color
fa: رنگ

en: Sign up
fa: عضویت
