SimpleLogin (7.1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
hi: पासवर्ड भूल गए?

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Image
hi: चित्र

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Color
hi: रंग

en: Background image
hi: पृष्ठभूमि पर छवि /चित्र
