SimpleLogin (7.1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Forgot password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Color
hu: Szín

en: Sign up
hu: Jelentkezés

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság
