SimpleLogin (7.1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Forgot password?
ja: パスワードお忘れですか？

en: Login
ja: ログイン

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Background color
ja: 背景色

en: Color
ja: 色

en: Sign up
ja: サインアップ
